19 - Studio Luxo Patteo Helbor
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
19 - Studio Luxo Patteo Helbor Guarulhos van 38 m² is gelegen op ongeveer 20 minuten te voet van Centro Cultural Adamastor en op ongeveer 7 km van stadion Anibal de Freitas. Het appartement ligt vlak om de hoek van Ponte Estaiada de Guarulhos en biedt een privézwembad.
De Matriz Catedral Nossa Senhora da Conceição ligt op circa 17 minuten wandelafstand van het 1-slaapkamer appartement.
Deze accommodatie biedt een balkon en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. 1 badkamer wordt aangeboden aan gasten.
Het appartement biedt een ingerichte kitchenette met alle benodigde toestellen. 19 - Studio Luxo Patteo Helbor is op 500 m van Rua Arminda de Lima bushalte en op 11 km afstand van Eng Goulart treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Bosque Maia700 m
- Tiete Ecological Park4,6 km
- International Mall3,4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos11 km
- Treinstations
- Usp Leste3,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van 19 - Studio Luxo Patteo Helbor?
Het duurt 10 minuten lopen om van 19 - Studio Luxo Patteo Helbor naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in 19 - Studio Luxo Patteo Helbor?
19 - Studio Luxo Patteo Helbor heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van 19 - Studio Luxo Patteo Helbor?
19 - Studio Luxo Patteo Helbor bestaat uit 38 vierkante meters. - ❓
Heeft 19 - Studio Luxo Patteo Helbor een eigen zwembad?
19 - Studio Luxo Patteo Helbor heeft, natuurlijk, een privézwembad.